K. Donelaičio g. 7, LT-92140, Klaipėda

Vertingiausia dovana naujiems metams – kaip niekad stipri gydytojų komanda!

Dažnam artėjantis šventinis laikotarpis – puikus metas nors kiek stabtelti ir ramiai peržvelgti praėjusius metus. Tačiau Klaipėdos vaikų ligoninės chirurginės tarnybos padaliniui šis sezonas intensyvus kaip niekad. Likusiomis 2023-iųjų dienomis itin kruopščiai ruošiamės 2024-iesiems: visą savo laiką, dėmesį ir pastangas dedikuojame tam, kad jau sausio mėnesį pacientus pasitiktų dar stipresnė ir didesnė gydytojų anesteziologų komanda.

Metų pabaiga į mūsų ligoninės chirurginės tarnybos padalinį įnešė reikšmingų pokyčių. Dar šio mėnesio viduryje savo ilgametį karjeros kelią nusprendė užbaigti gerbiamas anesteziologijos skyriaus vedėjas Michailas Chlopinas. Jam esame nuoširdžiai dėkingi už ne vienerius metus trukusią bendrystę ir linkime didžiausios sėkmės tolimesniuose darbuose.

Visgi personalo pasikeitimai dažnai reiškia ir su tuo kylančius naujus iššūkius – šie neaplenkė ir mūsų ligoninės chirurginės tarnybos padalinio veiklos. Iškilo poreikis iš esmės peržiūrėti šios tarnybos darbo organizavimą, kolektyvo darbo grafikus, pacientų srautus, medicininę įrangą. Siekiant netrikdyti skyriaus darbo ir užtikrinti jau suplanuotų procedūrų sklandžią eigą, visas šias užduotis turėjome atlikti kiek įmanoma sparčiau.

Rezultatų nebūtų pavykę pasiekti be maksimalaus likusios komandos susitelkimo. Nuoširdžią padėką reiškiame kolegoms, kurie, tiek geranoriškai leisdami papildomas valandas darbe, tiek aktyviai telkdami pagalbą iš išorės, ženkliai prisidėjo prie bendro tikslo – kaip įmanoma greičiau skyriaus darbą gražinti į įprastą ritmą.

Nors pirminiai sunkumai sėkmingai įveikti, maksimaliems rezultatams pasiekti mums reikalingos papildomos specialistų rankos. Turime aiškų ir, tikime, įgyvendinamą tikslą naujiems metams – dar labiau sustiprinti turimą anesteziologų komandą. Tad norinčius prisijungti maloniai kviečiame susisiekti, o žinančius, kam ši informacija galėtų būti aktuali, ja pasidalinti. Dėl vieno esame tikri – mūsų kolegos Jus pasitiks plačiomis šypsenomis, o svarbiausia – rūpesčio ir atsidavimo pripildytomis širdimis.

Dėl galimybės prisijungti prie kolektyvo maloniai prašome kreiptis šiais kontaktais: (846) 484100, el. p. info@kvl.lt

Jaukaus švenčių laukimo linkėdamas,

Klaipėdos vaikų ligoninės kolektyvas

Comments are closed.
Naujienos
Kalbos »