K. Donelaičio g. 7, LT-92140, Klaipėda

INFORMACIJA dėl adenoidų ir/ar tonzilių šalinimo operacijų!

Informuojame, kad nebėra eilių adenoidų ir/ar tonzilių šalinimo operacijoms

  • Otorinolaringologijos skyriuje dirba puiki, profesionali ir draugiška komanda. Jus skyriuje pasitiks, tirs, gydys ir slaugys atsidavę pacientams gydytojai otorinolaringologai, vaikų anesteziologai, slaugytojos, slaugytojų padėjėjai.
  • Skyriaus procedūrų kabinete atliktas šiuolaikiškas remontas, įrengtos modernios diagnostikos darbo vietos su videoendoskopų sistema, ANG mikroskopais, klausos patikrinimo įranga. Tai leidžia patogiai ir kokybiškai dirbti personalui, o pacientui jaustis saugiam, patekusiam į tikrų profesionalų rankas.

Adenoidų ir/ ar tonzilių šalinimo operacijos visada atliekamos nemokamai

Registruokitės operacijoms  +370 650 32 556  darbo dienomis nuo 10 iki 16 val.  Jei administratorius neatsiliepia, vėliau tikrai Jums perskambins.

Atnaujintas aprašas ligoninės tinklapyje apie reikiamus tyrimus ir pasiruošimą operacijai, atvykimą į ligoninę, nuoroda →  https://kvl.lt/teikiamos…/pasiruosimas-proceduroms/…

  • Jei paciento būklė leidžia, į operacinę leidžiame vykti automobiliu. Po operacijos visi vaikai gauna dovanėlę už drąsą ir,  jei tik paciento būklė leidžia, pritaikome geriausią pasaulyje dietą – vaišiname ledais. Akimirksniu pamiršti apžiūras, nemalonias procedūras ir pasijausti laimingu vaiku padeda žaidimų erdvės, bibliotekėlė, stalo žaidimų gausa, jaukios, pritaikytos vaikų sveikimui patalpos.
  • Operacijos visada susijusios su padidintu nerimo lygiu. Su operacijos nerimu pacientams susidoroti padeda medikų komandai talkinantys beprotiškai fantastiški mūsų kolegos- Raudonos nosys Gydytojai klounai. Jie pagal suderintą programą aplanko ruošiamus operacijai pacientus, vyksta kartu iki operacinės, aplanko po operacijos. Jie netgi leidžia pačiupinėti instrumentus, pasimatuoti kaukes. Draugystė su šiais kolegomis tęsiasi jau daug metų, ir mes kasdien jiems esame labai dėkingi už neįkainojamą pagalbą.

 ♥ Lauksime Jūsų ♥

Comments are closed.
Naujienos
Kalbos »