fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

INFORMACIJA KLAIPĖDOS VAIKŲ LIGONINĖS PACIENTAMS IR LANKYTOJAMS

INFORMACIJA KLAIPĖDOS VAIKŲ LIGONINĖS PACIENTAMS IR LANKYTOJAMS

PACIENTŲ  PRIĖMIMAS

Pacientai, 14 kalendorinių dienų laikotarpyje grįžę iš užsienio ar 14 kalendorinių dienų laikotarpyje turėję kontaktą su asmenimis, kuriems nustatytas ar įtariamas COVID-19 virusas, Klaipėdos vaikų ligoninėje nėra gydomi. Prašome nevažiuoti į Klaipėdos vaikų ligoninės Priėmimo skyrių. Jei sveikatos būklė nesunki kreipkitės į savo šeimos gydytoją, jei karščiuojate, kosėjate, apsunkintas kvėpavimas kvieskite 112, kad GMP pervežtų į Klaipėdos infekcinių ligų departamentą.

Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus durys užrakintos. Atvykę  skambinkite (telefonspynė).

Visiems į Priėmimo – skubiosios pagalbos skyrių atvykusiems pacientams ir juos lydintiems asmenims, slaugytojas pamatuoja temperatūrą, atlieka pirminį paciento įvertinimą. Jei lydintis asmuo karščiuoja, jis iš karto išsiunčiamas iš priėmimo skyriaus.

Su pacientu gali būti tik vienas lydintis asmuo. Lydinčiam asmeniui Priėmimo skyriuje slaugytojas pamatuos temperatūrą. Jei lydintis asmuo turės ūmių respiracinių virusinės infekcijos požymių, jis bus paprašytas nedelsiant išeiti iš ligoninės.
Su pacientu bus leidžiama pasilikti stebėjimo paslaugos teikimo metu, teikiant skubią traumatologo ambulatorinę konsultaciją, hospitalizuojant pacientą tik vienam iš tėvų/ globėjų, be ūmių respiracinių virusinės infekcijos požymių. Gydymo skyriuje slaugytojai periodiškai matuos temperatūrą slaugantiems asmenims. Jei bus pastebėta, kad slaugantis asmuo turi ūmių virusinės infekcijos požymių, jis bus paprašytas nedelsiant palikti Klaipėdos vaikų ligoninę.

Įėjimas/išėjimas  į ligoninę

Centrinės durys (Donelaičio g. 7) užrakintos. Nuo 8:00 val. iki 20:00 val. galimas tik pacientų išėjimas.  Įeiti galima tik paskambinus telefonspyne. Nuo 20:00val.  iki 8:00 val. durys  užrakintos, negalimas nei įėjimas, nei išėjimas. 

Per Centrines duris įleidžiami turintys leidimus lankytojai; perduodami lauknešėliai. 

PACIENTŲ LANKYMAS

Pacientą lankyti gali tik vienas asmuo, kuriam gydytojas išduoda leidimą. Leidime nurodomas lankytojo vardas ir pavardė. Lankytojai įleidžiami tik per ligoninės Centrinio įėjimo duris. Lankytojai, įeidami į VšĮ Klaipėdos vaikų ligoninę  Informacijos biuro darbuotojui privalo parodytileidimą ir asmens dokumentą. Lankytojas privalo pasimatuoti temperatūrą termovizoriuje, jei karščiuoja, jis privalo tuoj pat išeiti iš ligoninės.

Jei pacientas yra su slaugančiu asmeniu,  lankytojo leidimas neišduodamas, slaugantis asmuo negali išeiti iš ligoninės hospitalizacijos metu (nei į parduotuvę, nei parūkyti).

Lauknešėliai pacientams priimami nuo 8 val. iki 20 val., per ligoninės Centrinio įėjimo duris. Lauknešėlis turi būti su sąrašu, kuriame nurodyta paciento vardas, pavardė, skyrius ir išvardinti daiktai. Lauknešėlį priima ir jo turinį patikrina Informacijos biuro darbuotojas.  Informacijos biuro darbuotojas iškviečia skyriaus, kuriame gydomas pacientas, darbuotoją, kad lauknešėlį nuneštų pacientui.

PACIENTŲ IR SLAUGANČIŲ ASMENŲ MAITINIMAS

Pacientai ir gaunantys nemokamą maitinimą slaugantys asmenys, maitinami įprastine tvarka. Visiems slaugantiems asmenims sudaroma galimybė gauti mokamą maitinimą ligoninėje. Jei slaugantys asmenys užsisakys išvežiojamą maitinimą, maistas bus perduodama tokia pat tvarka kaip lauknešėliai.

INFORMACIJOS IR PAGALBOS  ŠALTINIAI

  • Iškilus klausimams dėl pacientų hospitalizacijos Vaikų ligoninėje, pacientai gali rašyti   el.paštu skubu@kvl.lt
  • Iškilus klausimams dėl planinės ambulatorinės gydytojų konsultacijos Konsultacinėje poliklinikoje, pacientai gali rašyti el.paštu   klausimai@kvl.lt.
  • Konsultacinė platforma MEDo.lt sukurta įvairių specialybių gydytojų ir sveikatos priežiūros specialistų, praktikuojančių mediciną Lietuvoje ir užsienyje. Gydytojų patarimai per MEDo platformą yra nemokami, galima rašyti visais su sveikatos sutrikimu susijusius klausimus, nepaisant to ar tai yra ūmus susirgimas, ar lėtinė liga, ar trauma. https://medo.lt/
  • Koronaviruso karštoji linija visą parą    1808
  • GMP 112

Griežtos taisyklės nustatytos, kad apsaugotume ligoninės pacientus ir personalą karantino metu. Prašome geranoriškai bendradarbiauti, laikytis higienos reikalavimų, personalo nurodymų. Slaugantys asmenys nesilaikantys taisyklių ir personalo nurodymų, bus išrašomi iš ligoninės.
                                                                                                                      

Atsiradus naujai informacijai, nedelsdami jus informuosime Klaipėdos vaikų ligoninės Facebook paskyroje ir internetiniame tinklapyje www.kvl.lt

Administracija (informacija koreguota 2020-03-19)