fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus pacientų priėmimo padalinys

Priėmimo skubios pagalbos skyrius

Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus pacientų priėmimo padalinys

Priėmimo skubiosios pagalbos skyrius pacientų priėmimo padalinys teikia pirmąją ir skubiąją (būtinąją) medicinos pagalbą vaikams iki 18 metų visą parą darbo ir ne darbo dienomis. Vykdo planinę hospitalizaciją su šeimos gydytojo ar specialisto siuntimais.

Skyriuje visą parą budi vaikų ligų gydytojas, gydytojas vaikų chirurgas, gydytojas traumatologas – ortopedas ir gydytojas otorinolaringologas. Prireikus, kviečiami konsultuoti gydytojai specialistai: akių ligų gydytojas, vaikų kardiologas, vaikų neurologas, neurochirurgas. Visą parą, esant klinikinėms indikacijoms, atliekama kompiuterinė tomografija, endoskopijos, ultragarsinis ištyrimas.

Skubioji (būtinoji) medicininė pagalba teikiama visiems pacientams, atvykusiems tiek su šeimos gydytojo siuntimu, tiek ir jo neturint.

Mokamai paslaugos teikiamos, jei pacientas atvyko be siuntimo ir nėra indikacijų skubiajai (būtinajai) pagalbai.

Planine tvarka į ligoninę guldomi pacientai tik su gydytojo siuntimu. Planinė hospitalizacija vykdoma darbo dienomis nuo 10 val. (išskyrus, dienos chirurgijos paslaugą).

Pacientams patyrusiems traumą pagalba teikiama Priėmimo skubiosios pagalbos skyriaus pacientų priėmimo padalinio Traumų punkte.