fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Atsiliepimai

Atsiliepimai

RŪTA SIDARAVIČIENĖ

Šiandien teko lankytis pas gyd.ortopedą J.Baltrūną. Pradedant patekimu į ligoninės patalpas buvau maloniai nudžiuginta -valytoja (tikėtina) paklausė ar kažko ieškau ir ar reikia pagalbos, tada parodė kur kabinetas, pasiūlė palaukti patalpoje (ne koridoriuje, mat vyksta remontai ir kad vaiko vėjai neperpūstų) ir gydytojo sesutei pranešė, kad laukiame. Gydytojas kompetetingas,skiriantis laiko ir puikiai mokantis elgtis su vaikais (mano dukrai 4mėnesiai). Teko kurį laiką gyventi Vokietijoje ir ten lankytis su vaiku gydymo įstaigose, bet tik pas jus tokio aukšto lygio paslaugos ir personalas. Ačiū Jums!


V. V. RAPKAUSKAI

Nuoširdžiai dėkojame gyd. Jurgitai Šipalytei, jos padėjėjai. anesteziologui, skyriaus sesutei už patarimus ir profesionalumą.


LINA GELAŽNIKIENĖ

Dėkojame Klaipėdos Vaikų ligoninės Otorinoralingologijos skyriaus vedėjai Vaidilutei Kanopkienei, anesteziologei ir jos komandai, ir visoms skyriaus slaugytojoms už profesionalų darbą – 2019 m. rugpjūčio 5 d. puikiai atliktą adenoidų ir tonzilių operaciją bei pooperacinę priežiūrą mūsų dukrytei. Po operacijos dukrytė pradėjo geriau kvėpuoti miegodama, jaučiasi puikiai, jau grįžo į darželį. Dar kartą didelis ačiū.


VIDA PETRAVIČIENĖ

Neturiu galimybės įmesti kortelės su padėka, todėl labai norėčiau, kad šis laiškas būtų užfiksuotas kaip alternatyva padėkos kortelei. 2019-07-22 per pietus atvykome į priimamąjį su mergaite, kuri pėdutėse turėjo ne vieną svetimkūnį – rakštį. Gydytojas, berods chirurgas, Marius Š., elgėsi labai profesionaliai, maloniai, ir mūsų bėdą iš didelės sumažino iki minimumo. Mergaitė labai verkė, spardėsi ir man kaip mamai buvo sunku ją išlaikyti, bet gydytojas buvo šaltų nervų, pats laikėsi ją taip, kad kuo greičiau galėtų rakštis ištraukti. Kaip ir pridera tokios srities specialistui. Džiaugiuosi, kad į mus buvo reaguota operatyviai, nebuvo nesklandumų ir kažkokių keblumų. Visi nurodymai buvo aiškiai susakyti, iš ligoninės išėjome žymiai ramesni. Ligoninė ta vieta, kurioje ieškai pagalbos. Malonu, kad ją gavome pačia geriausia ir tinkamiausia mums forma. Ačiū jums už tai, kad esate 😊


JURGITA

Labai AČIŪ visam personalui. Pradedant priėmimo skyriaus moterims, diagnostikos skyriaus vedėjai uz greitą reakciją, reanimacijos VISAM SKYRIUI IR PAMAINOMS už tai, kad laiku ir greitai ėmėsi veiksmų.


SANDRA

Konsultacinėje poliklinikoje labai malonios slaugytojos: visada pasitinka su šypsena, suteikia visą informaciją, nuramina, maloniai kalbina mažylius. Atvykus su mažu vaikeliu visada palydi iki reikiamo kabineto. Super


RENATA

Labai gera paslaugų kokybė, malonus personalas.


VEČESLAVAS

Puiki paslaugų kokybė. 100%