fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Atsiliepimai

Atsiliepimai

ALEKSAS J.

Ačiū Jums labai ! Sveikatos ir kantrybės jums, visam kolektyvui ir gydytojams. Pediatrijos, naujagimių patologijos skyrius, 17 palata.


JORIO M. TĖVELIAI

Kai vaikui nutinka nelaimė, tėvams skauda labiausiai. Emocijos, panika, šokas, visa “puokštė” sunkiai valdomų procesų įsijungia. Klaipėdos vaikų ligoninėje teko apsilankyti ir mums praėjusią savaitę, po autoįvykio, kurio metu nukentėjo mūsų ir draugų vaikai. Labai svarbu kas ir kaip pasitinka šoko ištiktus tėvus ir nukentėjusį vaiką, kaip profesionaliai ir greitai suteikiama pirmoji pagalba. Mus nuoširdžiai sujaudino priėmusio gyd. Džeraldo Kazio Sivickio profesionalus požiūris į pacientą, pagalbos suteikimą, bendravimą tiek su vaiku, tiek su tėveliais, tiek su personalu. Sudėtingoje situacijoje smagu sutikti pozityviai nusiteikusį mediką, kuris ne tik pagalbą suteikia, bet savo subtiliu humoro jausmu ir vaiką pralinksmina. Matyt mums pasisekė tiek atvykus į ligoninę, tiek gydymosi proceso metu. Dėkingi esame gyd. A. Janušoniui už kasdieninę mūsų vaiko priežiūrą ir smagų palydėjimą namo.


ANNA G.

Labai noriu padėkoti visam LOR skyriaus kolektyvui už suteiktą pagalbą. Esame iš Anglijos ir atostogų metu teko apsilankyti būtent šiame skyriuje dėl vaiko gerklės ir ausų skausmo su temperatūra, o taip pat ir nesibaigiančios slogos. Gydytoja, kuri apžiūrėjo buvo labai maloni, mokanti bendrauti su mažais vaikais. Vaikui tikrinant ausytes nebuvo jokio streso. O ypač atskiras didelis ačiū LOR skyriaus seselėms. Malonios, rūpestingos, išmanančios savo darbą, viskas vyko labai operatyviai, be jokio blaškymosi, matosi, kad dirbama komandiniu darbu. Priešingai, mūsų gyvenamoj šaly eilės labai didelės.. tenka išlaukti iki 6-8 val priimamajam, kol gydytojas apžiūrės. Labai malonu, kad tėvynėje dirba tokie kompetentingi savo srities profesionalai, kad net visos baimės, kaip mamai, dingsta ir tiesiog pasikliauji geriausiais.


LINA

Dėkoju už greitą ir malonų priėmimą traumatologiniame kabinete. O ypač noriu padėkoti rentgeno technologei, kuri dirbo 2019-10-26, tokios malonios moters nesu dar sutikusi. Ačiū


MAŽYLIO MAMA

Noriu pasidžiaugti gydytoja Rasa Rakauskiene. Šeštadienio vakarą su mažyliu atvykome į ligoninę. Taip gražiai seniai kas mus aptarnavo. Jautėmės kaip privačioje klinikoje. Didelis Ačiū gydytojai.


RŪTA S.

Šiandien teko lankytis pas gyd.ortopedą J.Baltrūną. Pradedant patekimu į ligoninės patalpas buvau maloniai nudžiuginta -valytoja (tikėtina) paklausė ar kažko ieškau ir ar reikia pagalbos, tada parodė kur kabinetas, pasiūlė palaukti patalpoje (ne koridoriuje, mat vyksta remontai ir kad vaiko vėjai neperpūstų) ir gydytojo sesutei pranešė, kad laukiame. Gydytojas kompetetingas,skiriantis laiko ir puikiai mokantis elgtis su vaikais (mano dukrai 4mėnesiai). Teko kurį laiką gyventi Vokietijoje ir ten lankytis su vaiku gydymo įstaigose, bet tik pas jus tokio aukšto lygio paslaugos ir personalas. Ačiū Jums!


V. V. R.

Nuoširdžiai dėkojame gyd. Jurgitai Šipalytei, jos padėjėjai. anesteziologui, skyriaus sesutei už patarimus ir profesionalumą.


LINA G.

Dėkojame Klaipėdos Vaikų ligoninės Otorinoralingologijos skyriaus vedėjai Vaidilutei Kanopkienei, anesteziologei ir jos komandai, ir visoms skyriaus slaugytojoms už profesionalų darbą – 2019 m. rugpjūčio 5 d. puikiai atliktą adenoidų ir tonzilių operaciją bei pooperacinę priežiūrą mūsų dukrytei. Po operacijos dukrytė pradėjo geriau kvėpuoti miegodama, jaučiasi puikiai, jau grįžo į darželį. Dar kartą didelis ačiū.


VIDA P.

Neturiu galimybės įmesti kortelės su padėka, todėl labai norėčiau, kad šis laiškas būtų užfiksuotas kaip alternatyva padėkos kortelei. 2019-07-22 per pietus atvykome į priimamąjį su mergaite, kuri pėdutėse turėjo ne vieną svetimkūnį – rakštį. Gydytojas, berods chirurgas, Marius Š., elgėsi labai profesionaliai, maloniai, ir mūsų bėdą iš didelės sumažino iki minimumo. Mergaitė labai verkė, spardėsi ir man kaip mamai buvo sunku ją išlaikyti, bet gydytojas buvo šaltų nervų, pats laikėsi ją taip, kad kuo greičiau galėtų rakštis ištraukti. Kaip ir pridera tokios srities specialistui. Džiaugiuosi, kad į mus buvo reaguota operatyviai, nebuvo nesklandumų ir kažkokių keblumų. Visi nurodymai buvo aiškiai susakyti, iš ligoninės išėjome žymiai ramesni. Ligoninė ta vieta, kurioje ieškai pagalbos. Malonu, kad ją gavome pačia geriausia ir tinkamiausia mums forma. Ačiū jums už tai, kad esate 😊


JURGITA

Labai AČIŪ visam personalui. Pradedant priėmimo skyriaus moterims, diagnostikos skyriaus vedėjai uz greitą reakciją, reanimacijos VISAM SKYRIUI IR PAMAINOMS už tai, kad laiku ir greitai ėmėsi veiksmų.


SANDRA

Konsultacinėje poliklinikoje labai malonios slaugytojos: visada pasitinka su šypsena, suteikia visą informaciją, nuramina, maloniai kalbina mažylius. Atvykus su mažu vaikeliu visada palydi iki reikiamo kabineto. Super


RENATA

Labai gera paslaugų kokybė, malonus personalas.


VEČESLAVAS

Puiki paslaugų kokybė. 100%