K. Donelaičio g. 7, LT-92140, Klaipėda

  • + 370 46 484 144
  • Versija neįgaliems
  • Kaip mus rasti
  • Kontaktai

Priėmimo skubios pagalbos skyrius

Priėmimo skubios pagalbos skyrius

Priėmimo skubiosios pagalbos skyrius pacientų priėmimo padalinys teikia pirmąją ir skubiąją medicinos pagalbą vaikams iki 18 metų visą parą darbo ir ne darbo dienomis. Vykdoma planinė hospitalizacija su šeimos ar specialisto siuntimais.

Skyriuje visą parą budi vaikų ligų gydytojas, vaikų chirurgas, gydytojas traumatologas – ortopedas, gydtojas otorinolaringologas, prireikus kviečiami konsultuoti specialistai: akių ligų gydytojas, vaikų kardiologas, vaikų neurologas, neurochirurgas. Visą parą, esant klinikinėms indikacijoms, atliekama kompiuterinė tomografija, endoskopijos, ultragarsinis ištyrimas.

Būtinoji medicininė pagalba teikiama pacientams, atvykusiems tiek su šeimos gydytojo siuntimu, tiek ir jo neturint. Atvykus be siuntimo ir nesant būtinajai pagalbai teikiamos mokamos paslaugos. Planine tvarka į ligoninę guldomi ligoniai tik su gydytojo siuntimu.

Skyriaus bendras telefonas (8 46) 48 41 20

Skyriaus vedėja – Evelina Ilma Bielskienė, tel. (8 46) 48 41 20
Skyriaus vyresnioji slaugytoja – Audra Paulienė, tel. (8 46) 48 41 70

Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriaus pacientų stebėjimo padalinys

Skyriuje teikiamos stebėjimo paslaugos ir stacionarinės vaikų ligų gydytojo paslaugos pacientams nuo 1 mėnesio iki 18 metų amžiaus. Skyriuje tiriami ir gydomi vaikai dėl ūmių pilvo skausmų, ūmių virškinimo trakto sutrikimų, karščiavimo ir kt. patologijos. Laboratoriniai, echoskopiniai ir kt. tyrimai atliekami naudojantis ligoninėje esama šiuolaikine įranga.

Pacientų stebėjimo paslauga - tai pacientų, kuriems reikia skubios medicininės pagalbos, stebėjimas bei gydymas nuo 4-ių iki 24-ių valandų, atliekant pačius būtiniausius diagnostinius tyrimus. Stebėjimo palatos pacientai, kurių būklė pagerėja, nustačius diagnozę ir paskyrus gydymą, išrašomi toliau gydytis ambulatoriškai. Pacientai, kurių būklė negerėja ir jiems reikia tolesnio stacionarinio ištyrimo ir gydymo, hospitalizuojami.

Skyriaus bendras telefonas  (8 46) 48 41 40 (II aukštas)
                                           (8 46) 48 41 06 (IV aukštas)

 

Skyriaus vedėja – Diana Jucevičienė, tel. (8 46) 48 41 40
Vyresnioji slaugytoja – Daiva Šmaižienė, tel. (8 46) 48 41 40