K. Donelaičio g. 7, LT-92140, Klaipėda

  • + 370 46 484 144
  • Versija neįgaliems
  • Kaip mus rasti
  • Kontaktai

Pediatrijos, naujagimių patologijos skyrius

Pediatrijos, naujagimių patologijos skyrius

Skyriuje teikiamos antrinio ir tretinio lygio pediatrijos ir specializuotos vaikų ligų bei vaikų pulmonologijos antrinio ir tretinio lygio paslaugos. Tiriami ir gydomi vaikai, sergantys ūmiomis ir lėtinėmis kvėpavimo organų ligomis. Skyriuje dirba vaikų ligų gydytojai ir vaikų pulmonologai, pacientus konsultuoja kitų specialybių gydytojai.

Taikomi pažangūs diagnostikos ir gydymo metodai. Kvėpavimo organų diagnostikai ir diferencinei diagnostikai atliekami klinikiniai, biocheminiai, bakteriologiniai, rentgenologinis, ultragarsinis, kompiuterinės tomografijos, bronchoskopijos ir ezofagogastrofibroskopijos tyrimai, plaučių funkcijos ištyrimas. Nustatomi kvėpavimo virusų antigenai ir antikūnai, netipinių bakterijų antigenas, tiriami skrepliai.

Gydomos naujagimystės periodo būklės ir ligos: pūlinės infekcijos, pneumonijos, virusinės infekcijos, širdies ir kraujagyslių sistemos, inkstų, žarnyno ligos, geltos, mažakraujystė, medžiagų apykaitos ir endokrininės ligos, neurologiniai sutrikimai, naujagimiai po įvairių chirurginių operacijų ir intervencijų.

Atliekami klinikiniai, biocheminiai, mikrobiologiniai tyrimai, taip pat ultragarsinis galvos smegenų, širdies ir vidaus organų, kompiuterinės tomografijos ir elektroencefalografiniai tyrimai. Esant reikalui pacientus konsultuoja kitų ligoninės skyrių patyrę specialistai.

Skyriaus bendras telefonas (8 46) 48 41 09, (8 46) 48 41 04 
Skyriaus vedėja – Jūratė Šuliauskaitė, tel. (8 46) 48 41 10
Skyriaus vyresnioji slaugytoja – Rita Bartkienė, tel. (8 46) 48 41 09