K. Donelaičio g. 7, LT-92140, Klaipėda

  • + 370 46 484 100
  • Versija neįgaliems
  • Kaip mus rasti
  • Kontaktai

VšĮ Klaipėdos vaikų ligoninė

Naujienos

Palaimino poliklinikos atnaujinimą uostamiestyje

 

Miesto taryba sutiko su pastato, į kurį persikels Vaikų konsultacinė poliklinika, rekonstrukcija. Vaikų ligoninėje taip pat atsidarys magnetinio rezonanso kabinetas, tad mažiesiems ligoniukams šios procedūros nebereikės laukti ilgai.

Baigia rengti projektą

Klaipėdos vaikų ligoninė prašė miesto tarybos sutikimo atlikti pastato J.Karoso g. 12 rekonstrukciją ir jo paskirtį pakeisti iš administracinės į gydymo. Dabar čia įsikūrusi įstaigos buhalterija. Po atnaujinimo į šį pastatą persikels konsultacinė poliklinika.

J.Karoso g. 12 pastatas bus nugriautas, o vietoj jo statomas naujas. Išdygs keturių aukštų statinys su rūsiu. Stikliniu koridoriumi jis bus sujungtas su pagrindiniu ligoninės pastatu.

Pabrėžiama, kad po rekonstrukcijos erdvesniame pastate galės dirbti daugiau specialistų. Statinys bus labiau pritaikytas neįgaliems ligoniukams. Numatyta įsigyti ir naujų baldų, medicininės įrangos. Šiuo metu baigiamas rengti J.Karoso gatvės 12-ojo pastato atnaujinimo projektas.

Skaityti daugiau...

Mažuosius ligoninėje džiugino pėdsekys

Mokslo metų pradžioje policininkai itin aktyviai bendrauja su moksleiviais saugaus eismo klausimais, tad pareigūnų vizitas į Klaipėdos vaikų ligoninę – jų prevencinio darbo dalis. Šįkart mažiesiems pacientams nuotaiką kėlė ir policijos pėdsekys Hardas.

Anot Klaipėdos vaikų ligoninės vadovės Klaudijos Bobianskienės, kai ji išgirdo apie policininkų norą apsilankyti gydymo įstaigoje, surengti čia viktoriną, pabendrauti su ligoniukais, pasiūlė pakviesti ir kinologą su šunimi.

"Tai vaikams buvo didelis džiaugsmas. Kai kur vengiama įsileisti gyvūnus į gydymo įstaigas, mes įsileidome. Neįsivaizduojate, kiek vaikams džiaugsmo sukėlė šis apsilankymas. Bet kuris gyvūnėlis vaikui suteikia tik teigiamų emocijų", – įsitikinusi vyriausioji gydytoja K.Bobianskienė.

Deja, ne visi ligoniai galėjo dalyvauti šiame susitikime. Neatėjo Pediatrinio virusinio skyriaus pacientai, kad neužkrėstų kitų vaikų.

"Tai pirmas toks renginys mūsų ligoninėje. Pareigūnai vedė viktoriną, priminė vaikams saugaus eismo taisykles. Vaikai gavo dovanėlių, tačiau daugiausia jiems gerų emocijų suteikė keturkojis svečias Hardas", – pasidžiaugė vyriausioji gydytoja.

Informacijos šaltinis: klaipeda.diena.lt

Poliklinika persikels į naują pastatą

Naujo pastato, kuriame įsikurs Klaipėdos vaikų konsultacinė poliklinika, projektavimas įsibėgėja. Sprendžiama, kur reikės įrengti automobilių stovėjimo vietas, kaip pasielgti su senais medžiais.

Klaipėdos vaikų konsultacinė poliklinika ateityje persikels į kitą J.Karoso gatvės pastatą, kuriame dabar įsikūrusi Klaipėdos vaikų ligoninės buhalterija. Klaipėdos vaikų ligoninės vyriausioji gydytoja Klaudija Bobianskienė teigė, kad pastarasis bus rekonstruotas, pritaikytas gydymo reikmėms. Jis virs keturių aukštų su rūsiu objektu.

Stikline galerija J.Karoso gatvės 12-asis pastatas, kuriame ateityje įsikurs poliklinika, bus sujungtas su Vaikų ligonine. Statinį norima atnaujinti panaudojant ES lėšas.

„Po rekonstrukcijos pastatas taps erdvesnis. Jame galės dirbti daugiau specialistų. Statinys būtų labiau pritaikytas neįgaliems ligoniukams“, – sakė Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Elida Mantulova.

Skaityti daugiau...

Ligoninėje – nauja įranga

Klaipėdos vaikų ligoninėje neseniai pradėtas naudoti modernus kompiuterinis tomografas, leidžiantis ne tik greičiau, bet ir efektyviau bei saugiau nustatyti vaikus bei suaugusiuosius kamuojančius įvairius sveikatos sutrikimus.

Įranga kainavo pusę milijono

Kompiuterinės tomografijos tyrimas – vienas šiuolaikinių diagnostinių tyrimų, kai jonizuojančia spinduliuote padaromos informatyvios tiriamo organo ar kūno dalies vaizdinės nuotraukos. Tiriama sritis pateikiama lyg būtų supjaustyta labai plonais pjūveliais, o tai leidžia labai tiksliai vertinti patologinius pokyčius ir jų išplitimą.

Klaipėdos vaikų ligoninė – didžiausia Vakarų Lietuvos daugiaprofilinė įstaiga, teikianti sveikatos priežiūros paslaugas vaikams. Šiuo metu ligoninėje tyrimai atliekami nauju moderniu kompiuteriniu tomografu, kuris įstaigai atsiėjo apie pusę milijono eurų. Vaikų ligoninė dėkinga Klaipėdos savivaldybei, kuri naujam aparatui įsigyti skyrė 130 tūkst. eurų.

Skaityti daugiau...

Informacija

Informacija, tel.: (8 46) 48 41 44
Registratūra, tel.: (8 46) 48 41 47, (8 46) 48 41 48, (8 46) 21 79 70
Priėmimo skyrius, tel.: (8 46) 48 41 20
Reanimacijos-intensyviosios terapijos skyrius, tel.: (8 46) 48 41 30