K. Donelaičio g. 7, LT-92140, Klaipėda

  • + 370 46 484 144
  • Versija neįgaliems
  • Kaip mus rasti
  • Kontaktai

Informacija telefonais

Informacija, tel.: (8 46) 48 41 44
Konsultacinės poliklinikos registratūra,
tel.: (8 46) 48 41 47, (8 46) 48 41 48,
(8 46) 21 79 70
Priėmimo skyrius, tel.: (8 46) 48 41 20
Reanimacijos-intensyviosios terapijos skyrius,
tel.: (8 46) 48 41 30

Stacionaro paslaugos

Gydymo įstaiga teikia antrinio ir tretinio lygio kvalifikuotą stacionarinę pagalbą Klaipėdos, Telšių, Tauragės apskričių vaikams. Vaikų ligoninė taip pat aptarnauja Plungės ir Mažeikių miestų pacientus, priklausančius Šiaulių apskričiai.

Plačiau ...

Konsultacinė poliklinika

Konsultacinėje poliklinikoje teikiama skubi būtinoji ir specializuota II ir III lygio ambulatorinė pagalba vaikams iki 18 metų. Teikiant sveikatos priežiūros paslaugas, taikomi šiuolaikiniai diagnostikos ir ambulatorinio gydymo metodai.

Plačiau ...

VšĮ Klaipėdos vaikų ligoninė

Vaikų sveikata, jos išsaugojimas ir stiprinimas yra vienas iš Lietuvos nacionalinės sveikatos politikos prioritetų. Klaipėdos vaikų ligoninė didžiausia Vakarų Lietuvoje esanti gydymo įstaiga, kuri teikia visokeriopą daugiaprofilinę specializuotą pagalbą vaikams nuo naujagimystės periodo iki 18 metų amžiaus.

Nuėjusi ilgą tobulėjimo kelią, šiandien Klaipėdos vaikų ligoninė yra vienintelė savarankiška daugiaprofilinė gydymo įstaiga, teikianti antrinio ir tretinio lygio kvalifikuotą stacionarinę ir ambulatorinę pagalbą Klaipėdos, Telšių, Tauragės apskričių vaikučiams. Vaikų ligoninė taip pat aptarnauja Plungės ir Mažeikių miestų mažuosius pacientus, priklausančius Šiaulių apskričiai. Skubią medicinos pagalbą visą parą teikia reanimacinė išvažiuojamoji brigada.

Ligoninėje vienu metu gali būti gydoma daugiau kaip 200 vaikų.

Klaipėdos vaikų ligoninės istorija siekia dar 1947 metus. Nuo 1949 m. kovo iki 1949 rugsėjo įstaigai vadovavo gyd. G. Radavičienė, 1960–1968 m. šias pareigas užėmė gyd. I. Balsienė, o 1968–1985 m. – gyd. A. Gadeikis. Nuo 1997 m. Klaipėdos vaikų ligoninės vairą perėmė vyr. gydytoja K. Bobianskienė. Šiuo metu VšĮ Klaipėdos vaikų ligoninėje dirba 480 darbuotojų: 95 gydytojai, iš kurių vienas profesorius, vienas biomedicinos mokslų daktaras, slaugos personalą sudaro 208 specialistai. Medicinos personalui yra sudarytos palankios sąlygos kelti kvalifikaciją Vilniaus, Kauno medicinos universitetuose, Slaugos darbuotojų tobulinimosi ir specializacijos centro kvalifikacijos kėlimo kursuose bei medicinos darbuotojų draugijų organizuojamuose seminaruose, konferencijose Lietuvoje ir užsienyje.

Ligoninėje yra įdiegtos ir naudojamos naujausios diagnostikos, gydymo ir slaugos technologijos.

Diagnostikos ir gydymo procesai užtikrinami naudojant tik šiuolaikinę medicinos įrangą: echoskopai su dopleriu, endoskopai, laparoskopinė ir artroskopinė įranga, monitoriai, narkozės ir ventiliacijos aparatai, laboratorinė įranga. Klaipėdos vaikų ligoninės planuose numatyta plėsti radiologinius tyrimus, įdiegti ligoninėje kompiuterinę tomografiją. Ligoninės pastatai nebuvo pritaikyti medicinos tikslams, tad nuo 1997 metų pradėta vykdyti nuosekli ligoninės renovacija – ji tapo šiuolaikine modernia ir jaukia vaikų ligonine su specializuotais Kardiologijos, Endokrinologijos, Nefrologijos, Gastroenterologijos, Hematologijos, Pulmonologijos, Chirurgijos, Traumatologijos-ortopedijos, Otorinolaringologijos, Nervų ligų, Neonatologijos skyriais. Taip pat plečiamas dienos stacionaro paslaugų spektras, ambulatorinės specialistų konsultacijos, vykdoma lėtinių kvėpavimo takų ligų prevencijos programa, daug dėmesio skiriama vaikų, sergančių cukriniu diabetu, standartizuotai mokymo programai.

Pagrindiniai planai ir uždaviniai yra teikti Klaipėdos apskrities ir kitų apskričių vaikams mokslu ir pažangiausiomis technologijomis pagrįstas, aukštos kokybės, kvalifikuotas, specializuotas ir saugias, atitinkančias ir viršijančias pacientų poreikius ir interesus sveikatos priežiūros paslaugas, užtikrinant pacientų informacijos privatumą, žmogiškąją pagarbą bei orumą.

Darbuotojų paieška